Ogłoszenia parafialne

Piąta Niedziela Zwykła - ogłoszenia – 5.02.2023r.

1.  W najbliższą sobotę, 11 lutego we wspomnienie M.B. z Lourdes przypada 31. Światowy Dzień Chorego. Obchody dla rejonu konińskiego  odbędą się w Parafii N.S.P.J. w Turku o godz. 12.00. Podczas Mszy św. będzie sprawowany Sakrament namaszczenia chorych. 

2.  Po Mszy św. o godz. 16.00 nowenna przed nawiedzeniem Matki Bożej w kopi Ikony Jasnogórskiej.

3.  Dziś, w  Pierwszą Niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczamy na cele naszej parafii. 

4.  Rozprowadzamy dzisiaj  kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”.

5.  Dyżury w kancelarii parafialnej od poniedziałku  w normalnym porządku.

6.  Koła Żywego Różańca w lutym modlą się: "w intencji naszej parafii", abyśmy byli coraz bardziej wspólnotą wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

7.  W bocznej nawie kościoła wystawione są obrazy Matki Bożej Częstochowskiej, które przygotowały dzieci klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Słodkowie. Spośród kilkudziesięciu prac, 6 z nich zostanie przesłane na diecezjalny etap do Włocławka. Pani Basi, katechetce oraz rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji konkursu. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie po feriach zimowych wyjadą na wycieczkę (kino lub teatr).

8.  Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy rodzinom za życzliwe przyjmowanie nas w swoich domach, za pełne troski rozmowy, modlitwę, dzielenie się codziennymi problemami. Około 95 procent parafian otworzyło swoje domy, część domów zastaliśmy zamkniętymi z powodów losowych, czy też pracy za granicą. Tylko kilka rodzin odmówiło udziału we wspólnej modlitwie. Dziękujemy także naszym parafianom za ofiary składane na utrzymanie i upiększanie kościoła.

9.  W minionym tygodniu odeszli do Pana: ś+p Ignacy Klimek z Bud Słodkowskich i ś+p Stanisława Drzewiecka z Obrzębina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

 

 

 

Msze św. spowiedź kancelaria

Msze święte

Niedziela

8:00

10:00

12:00

16:00

Dni powszednie

17:00

 

Spowiedź

przed każdą Mszą św.

 

Kancelaria 

pon.-czw. 16:00-16:50

pt. 18:00-19:00

sob. 9:00-10:00

Święta

Niedziela, V Tydzień zwykły
Rok A, I
Piąta Niedziela zwykła

Fatima

Kamera z Fatimy

Kamera z Fatimy